Anlaşmalı Kart Başvurusu
Bass-sen Anlaşmalı Kart’ın çalışma prensibi, tüm Bass-sen üyeleri, Vakıfbank, Güneş Sigorta, Vakıf Emeklilik çalışanları, emeklileri ve 1. derece yakınlarının faydalanabileceği ALIŞVERİŞ, EĞİTİM, OTOMOTİV, SAĞLIK, SPOR, GÜZELLİK, TATİL & KONAKLAMA, YEME & İÇME, GÜVENLİK, YAPI – DEKORASYON, MOBİLYA, KISACA AKLINIZA GELEBİLECEK HER SEKTÖRDE ANLAŞMALI ÜYE İŞYERLERİNDEN indirimli, güvenli, süratli ve keyifli alışveriş yapabilmesi üzerine kurulmuştur.

- Bass – Sen üyeleri, Vakıfbank, Güneş Sigorta, Vakıf Emeklilik çalışanları, emeklileri ve 1.derece ykınları Bass-Sen Anlaşmalı Kart alabilirler.
- Bass-Sen Anlaşmalı Kart sahibi olmak isteyenler, Anlaşmalı Kart İletişim Merkezi 0850 303 93 83 ile irtibata geçebilir, ya da http://bassankaraveanadolusube.anlasmali.com/page/anlaşmalı-kart-basvurusu başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirler.
- Anlaşmalı Kart sahipleri İndirimlerden faydalanabilmek için yaptıkları alışverişlerde Anlaşmalı Kart ibrazını yapmak zorundadır. 
Anlaşmalı Kart
Eğitim, Ototmotiv, Sağlık, Spor, Güzellik, Tatil & Konaklama, Yeme & İçme, Güvenlik, Yapı – Dekorasyon, Mobilya, Beyaz Eşya gibi hemen hemen her sektörde Anlaşmalı Kart sahiplerine %10 ‘ dan %50 ye varan İndirim ve Avantajlar…

ANLAŞMALI, yüksek teknik altyapının üzerine inşa edilen birebir sadakat stratejileri ve kampanya yönetimi becerileri ile hizmet verdiği iş ortaklarının müşteri sadakatini ve satış artışını desteklemektedir.

kabul ediyorum.


Üyelik ve Rıza Beyanı*
 
Anlaşmalı Kart başvurusu yapan Üye, Programa dahil olmak için aşağıdaki koşulları kabul eder.

1. Üye; Alışveriş bilgisi, isim, soyisim, cep telefon numaraları, doğum tarihi, yaşadığı şehir, cinsiyet, gibi kişisel bilgilerinin ve elektonik programlar nedeniyle ulaşılabilen lokasyon bilgisinin, kişisel olmayan bilgilerinin, Anlaşmali.com tarafından Anlaşmalı Üye işyerlerinin mal ve hizmetlerini tanıtmak, üyelerini tanımak ve iletişimini arttırmak, imajını arttırmak, ürün, hizmet ve iletişimini geliştirmek, kulüplere üye kaydetmek, müşteri memnuniyeti uygulamaları ve bilgilendirmeleri yapabilmek, denetim,veri analizi, araştırma, trendleri anlama, pazarlama ve reklam hizmetlerinde de kullanılmak üzere toplanmasına, veri kayıt sisteminde muhafaza edilmesine, sayılan amaçlarla Anlaşmalı.com Program Ortakları, GSM Operatörleri / Sosyal Paylaşım Siteleri / Kargo şirketleri gibi ifa yardımcıları ile paylaşılmasına ve işlenmesine izin verir.

2. Üye, Anlaşmalı.com veritabanında kayıtlı bilgileri hakkında sorgulama yapmak, kişisel bilgilerini düzeltmek/güncellemek ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini şu kanallar vasıtasıyla yapabilir: 0850 303 93 83 Müşteri Hizmetleri Merkezi / www.anlasmali.com.

3. Üye aksini belirtmedikçe, üyeliği sonlandığında da, bu madde kapsamında sayılan benzeri amaçlar doğrultusunda, mevcut verilerinin muhafaza edilmesini, paylaşılmasını, işlenmesini kabul eder.

4. Anlaşmalı.com; www.anlasmali.com a Üye olan tedarikçi veya ifa yardımcılarından alınan hizmetin/ürünün kapsamına göre kişisel bilgilerinizi paylaşmamız gerekirse, bu hizmet sağlayıcılarla kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması için gizlilik anlaşması dahilinde uygun güvenlik tedbirlerine sahip olmalarını zorunlu kılıp, kendi maksatları doğrultusunda sizin kişisel bilgilerinizi kullanmalarını veya diğerlerine kişisel bilgilerinizi ifşa etmelerini yasaklamaktadır..

5. Üye, Programdan faydalanması için kendisine verilen kart ve numarasını, kullanıcı adı ve/veya şifreyi ve/veya bu programdan yararlanmak için oluşturduğu bilgiyi başkasına vermemeyi, kullandırmamayı, bunların saklanmasından sorumlu olduğunu, Üye veya başkası tarafından kötüye kullanıldığı, programların suistimal edildiği, formda beyan ettiği bilgilerin herhangi birinin doğru olmadığı/eksik olduğu tespit edilirse, üyeliğe ilişkin her türlü hak ve kazanımların geri alınacağını, üyeliğin sonlandırılabileceği veya diğer tedbirlerin uygulanabileceğini kabul ve taahhüt eder. Üye, bu konuda doğabilecek ihtilaflardan tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ve üzerindeki tüm haklarını kaybedeceğini kabul eder. Üye, program üyeliğinden yararlanmasını sağlayan iletişim aracının, pazarlama kanalının, iletişim bilgilerinin veya ileride devreye alınabilecek kart harici aracın kaybolması, çalınması halinde, bu durumu çağrı merkezine bildirecektir. Bildirim yapılıncaya kadar doğabilecek her türlü zarardan Üye sorumludur.

6. Anlaşmalı.com ve Program Ortakları, Program şartlarını değiştirebilir, programı durdurabilir, üyeliği iptal edebilir, üyeliğe ilişkin aidat talep edebilir.Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üyeye kazandırılan haklar Anlasmali.com ve/veya Program Ortakları tarafından silinecek ve geri alınacaktır.

7. Bir üyenin, bu programa ait aynı üyelik bilgileri ile kayıtlı birden fazla üyelik tespit edilirse, bu kayıtlar ilgili üye adına birleştirilir. Bir üyenin tek bir kaydı olabilir.

8. Müşteri İletişimi ve Memnuniyet Programı ve/veya Anlaşmalı Kart Programı ve Program Ortaklarına 18 yaşın üzerindeki Türkiye'de yaşayanların üye olabileceğini kabul eder.

9. Anlaşmalı.com, kümüle (toplu) Kullanıcı bilgilerini ad-soyad bilgilerini içermeyecek şekilde iş ortakları (yatırımcıları dahil), basın gibi üçüncü şahıslar ile paylaşabilir.

10.  Anlaşmali.com' un devri, bir başka şirket ile birleşmesi ve/veya ünvan değişikliği hallerinde de bu koşullar geçerlidir.

İletişim İzni

Ticari Elektronik İleti*
Üye, Program'ın yürürlüğe sokabileceği uygulamalar çerçevesinde; doğrudan ve dolaylı olarak Anlaşmalı.com ve Program ortakları tarafından, genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları, bilgilendirmelerine ilişkin olarak her türlü elektronik iletişim aracı ile kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine, kulüplere üye kaydedilmesine izin verir.